Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 17.05.2010 14:19

Reklama

Serwis CAD.pl jest najdłużej funkcjonującym, najpełniejszym i najbardziej popularnym w Polsce internetowym źródłem wiedzy na temat technologii CAD/CAM/CAE. Stanowi też najlepsze medium reklamowe dla firm działających w tej branży oraz przedsiębiorstw oferujących oprogramowanie, sprzęt oraz usługi dla ludzi profesjonalnie zajmujących się projektowaniem inżynierskim i mających stały kontakt z nowinkami technicznymi z tej dziedziny.

Użytkownikami serwisu CAD.pl są osoby, które w swojej codziennej pracy korzystają z metod komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania. Odbiorcami publikowanych w nim treści są głównie członkowie kadry zarządzającej przedsiębiorstw przemysłowych, inżynierowie, projektanci, konstruktorzy i studenci kierunków technicznych poszukujący informacji na temat najnowszych rozwiązań ułatwiających, doskonalących i usprawniających ich warsztat pracy.

Do dyspozycji reklamodawców w serwisie CAD.pl jest wiele różnych powierzchni reklamowych i rodzajów reklamy. Oprócz klasycznych banerów oferujemy zarówno reklamy tekstowe, jak i możliwość publikacji artykułów i nowinek sponsorowanych. Ofertę uzupełnia możliwość skorzystania ze standardowego newslettera rozsyłanego do użytkowników serwisu oraz wykupienia emisji newslettera zawierającego wyłącznie reklamę własną.

Reklama w serwisie CAD.pl to gwarancja dobrze wydanych pieniędzy i pewność, że przekaz trafia dokładnie tam, gdzie powinien!

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą w serwisie CAD.pl, skontaktuj się z nami:

Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.