Trust Consulting HR
Przedstawiciel Handlowy_Serwisant
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Trust Consulting HR od ponad 13 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji na każdy szczebel zarządzania, do każdego działu funkcjonalnego, w wielu różnych branżach. Obecnie dla Naszego Klienta, działającego w branży motoryzacyjnej, przemysłowej i rolniczej, poszukujemy osoby na stanowisko:

miejsce pracy: okolice Poznania + praca w terenie

Zadania:

  • obsługa stałych Klientów w zakresie sprzedaży i serwisu (stacjonarnie i wyjazdowo)

  • pozyskiwanie nowych Klientów w regionie Wielkopolski

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • prowadzenie dokumentacji i obsługa systemu

  • utrzymywanie dobrych relacji z Klientami

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym – warunek konieczny

  • podstawowa znajomość pakietu Microsoft Office

  • motywacja do pracy w sprzedaży bezpośredniej

  • komunikatywność i wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • sumienność, zaangażowanie, dyspozycyjność

  • umiejętności organizacyjne

Mile widziane:

  • znajomość podstawowych zagadnień eksploatacji samochodów

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej, na stanowisku związanym z obsługą Klienta

    W zamian Nasz Klient oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie i dynamicznej grupie

  • szkolenia wdrażające w zadania oraz poznanie branży

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne zarobki; wynagrodzenie – podstawa + premia uzależniona od wyników pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • dobrą atmosferę pracy

Osoby zainteresowane, spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie swojego CV na adres: office@trustconsulting.pl

W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska!