Trust Consulting HR
Projektant/Konstruktor nośników reklamowych
Miejsce pracy: okolice Poznania
Region: wielkopolskie

Trust Consulting HR już od 13 lat wspiera swoich Klientów w zakresie rekrutacji pracowników na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Specjalizujemy się w rekrutacji bezpośredniej na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie, znakomicie dobieramy zespoły handlowe, realizujemy z powodzeniem większe projekty rekrutacyjne.

Obecnie dla Naszego Klienta, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Obowiązki:

  • przygotowanie projektów zgodnie z bieżącymi potrzebami we współpracy z dyrektorem produkcji

  • sporządzanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej

  • udział w opracowywaniu technologii produktu finalnego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (np. projektant konstrukcji stalowych)

  • bardzo dobra znajomość programów SolidWorks, AutoCad

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • mile widziana znajomość zagadnień automatyki/elektroniki

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • ambitną i rozwojową pracę

Zgłoszenia prosimy kierować na: office@trustconsulting.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 27 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami"