GROS Engineering
Konstruktor CAD - Railway
Miejsce pracy: Görlitz
Region: Niemcy

Firma GROS Engineering poszukuje inżyniera do biura naszego klienta we wschodnich Niemczech.

Nr ref.: GE/B/02-103/13

Poszukujemy kompetentnych i ambitnych osób na stanowisko Konstruktora do pracy w systemie Catia V5 przy realizacji dlugoterminowych projektów dla przemyslu szynowego.

Zakres obowiązków:

- Projektowanie elementów ze stali i aluminium lub tworzyw sztucznych (w zaleznosci od dzialu: Carbody, Interior, Exterior, Electric)
- Rozwiazywanie problemów technicznych i optymalizacja konstrukcji
- Wykonywanie dokumentacji technicznych i BOM

Wymagania:

- Wyksztalcenie wyzsze techniczne
- Doswiadczenie w pracy na stanowisku konstruktora lub podobnym
- Dobra znajomosc oprogramowania Catia V5
- Komunikatywna znajomosc jezyka niemeickiego
- Znajomosc jezyka angielskiego bedzie dodatkowym atutem
- Podstawowa znajomosc MS Office
- Dodatkowym atutem bedzie znajomosc Enovia 3dCom / VPM
- Gotowosc do wyjazdów sluzbowych

Oferujemy:

- Ciekawa prace w nowoczesnym i dynamicznie rozwijajacym sie biurze konstrukcyjnym
- Udzial w interesujacych miedzynarodowych projektach
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Mozliwosc rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy o przesłanie CV na adres: office@gros-eng.eu z Nr ref. w temacie, oraz dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).