DRÄXLMAIER
Młodszy Konstruktor CAD (Automotive)
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Region: dolnośląskie

Marka DRÄXLMAIER jest gwarantem innowacji i liderem na rynku motoryzacyjnym od ponad 60 lat. Każdego dnia ponad 75 000 pracowników w ponad 20 krajach na całym świecie projektuje i produkuje m. in. nowoczesne i ekskluzywne elementy wyposażenia wnętrz samochodowych i wiązki elektryczne. Naszymi Klientami są producenci samochodów z sektora Premium.

TOP3 zadania:

  • Projektowanie i optymalizacja wiązek elektrycznych na każdym etapie powstawania produktu
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Współpraca zespołowa wewnątrz biura oraz z zagranicznymi działami rozwoju i produkcją

TOP3 oczekiwania:

  • Pasja do motoryzacji, zaangażowanie w powierzone zadania oraz gotowość do nauki
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Mile widziana znajomość języków obcych (niemiecki lub angielski) oraz programów CAD (CATIA, NX, itp.)

TOP3 dla Ciebie:

  • Dostęp do platformy MyBenefit (w tym dodatkowe 300PLN netto, możliwość korzystania z m.in. Luxmed, MultiSport, kantyny zakładowej i szeregu innych benefitów, które wybierasz osobiście)
  • Rozwój poprzez spersonalizowany program wdrożeniowy, darmowe kursy językowe, szkolenia, dofinansowanie do studiów oraz możliwości zdobywania doświadczenia za granicą
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz elastyczne czasy pracy w rodzinnej atmosferze

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy i gotowy sprostać wyzwaniom, żeby rozwijać swoją karierę, złóż aplikację.
Czekamy na Twoje zgłoszenie online!