Sparkrobots
Inżynier Mechanik / Konstruktor
Miejsce pracy: Katowice
Region: śląskie

Sparkrobots specjalizuje się w automatyzacji procesów produkcji. Wdrażamy roboty współpracujące (tzw. coboty) oraz mobilne roboty logistyczne.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika bądź pokrewne)
  • Umiejętność projektowania maszyn potwierdzona min. 3-letnim doświadczeniem
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej (wykonywanie rysunków CAD, tworzenie BOM)
  • Kreatywność i pomysłowość na etapie tworzenia koncepcji rozwiązania danego problemu
  • Biegła znajomość oprogramowania SolidWorks
  • Efektywne zarządzanie czasemi dobra organizacja
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność
  • Wysokie standardy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

Znajomość projektowania konstrukcji mechanicznych związanych z integracją robotów

Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn (m. in. Dyrektywa Maszynowa)

Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów konstrukcyjnych

Zadania:

  • Udział w tworzeniu koncepcji mechanicznej rozwiązania
  • Projektowanie konstrukcji maszyn i urządzeń
  • Projektowanie części mechanicznych stacji z robotami (chwytak, podstawa, podajnik etc.)
  • Tworzenie kompletnej dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej
  • Nadzór nad montażem maszyny
  • Wizyty u klienta na różnych etapach projektu od koncepcji do odbioru końcowego

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny wymiar pracy (pełny etat lub jego część, praca w biurze w Katowicach lub częściowo z domu)
  • Interesujące projekty z różnych gałęzi przemysłu zapewniające rozwój zawodowy
  • Bycie częścią szybko rozwijającej się firmyz otwartą i zbudowaną na zaufaniu kulturą pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Jak zaaplikować?

Prosimy o przesłanie CV na adres career@sparkflow.pl