Nucleus
Asystent projektanta, budownictwo
Miejsce pracy: zdalna
Region: dolnośląskie
Poszukujemy pracowników na stanowisko Kreślarz/Asystent projektanta. Od 12 lat zajmujemy się wspomaganiem projektantów żelbetowych konstrukcji prefabrykowanych w największych polskich zakładach prefabrykacji, obsługujemy projekty na rynek polski i skandynawski.
Opis stanowiska:
- kreślenie rysunków warsztatowych (szalunkowych i zbrojeniowych) elementów żelbetowych konstrukcji prefabrykowanych
- tworzenie koncepcji elementów, przystosowywanie projektów monolitycznych do prefabrykacji
- kreślenie rysunków złożeniowych do montażu konstrukcji
- praca zdalna z miejsca zamieszkania
- wymagana dyspozycyjność w godzinach pracy biura (poniedziałek - piątek, 8:00-16:00)
Uprzejmie informujemy, że warunek dyspozycyjności jest konieczny. Proces projektowania wymaga koordynacji z innymi jego uczestnikami - nie ma takiej możliwości w godzinach wieczornych czy w weekendy.
Oferujemy:
- pracę przy ambitnych, dużych projektach realizowanych w Polsce i za granicą
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego zaraz po studiach lub jeszcze podczas ich trwania
- szybki wzrost wynagrodzenia w miarę zdobywania doświadczenia
- pracę z miejsca zamieszkania bez konieczności dojazdu (zapewniamy oprogramowanie)
Wymagania:
- ukończone studia na kierunku Budownictwo lub ostatnie lata studiów
- nie jest wymagane doświadczenie zawodowe (szkolimy w odpowiednim zakresie)
- dyspozycyjność w godzinach pracy biura (poniedziałek - piątek, 8:00-16:00)
- wyobraźnia przestrzenna
- umiejętność obsługi oprogramowania CAD
- znajomość zasad konstruowania konstrukcji żelbetowych i prefabrykowanych
- sumienność i dokładność
- mile widziana znajomość języka obcego oraz innego oprogramowania wspomagającego projektowanie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV +LM
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Kreślarz/ asystent projektanta konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych.