Hosten
Konstruktor / CAD Designer
Miejsce pracy: Radom
Region: mazowieckie

Hosten to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osłonowych z PVC i aluminium o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i europejskim. To przedsiębiorstwo tworzone i zarządzane przez ludzi z pasją. Efektem tej pasji jest gama doskonałych produktów i niezwykle dynamiczny rozwój firmy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

Miejsce pracy: mazowieckie / Radom

Oferujemy

·         stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

·         pracę w doświadczonym zespole projektowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz narzędzi projektowania

·         atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego

Opis stanowiska

·         projektowanie wyrobów i współudział w ich wdrażaniu

·         testowanie projektowanych rozwiązań

·         opracowanie dokumentacji

Wymagania

·         wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanika, budowa maszyn albo kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu wyrobów i oprzyrządowania technologicznego

·         predyspozycje i zainteresowania w zakresie projektowania z wykorzystaniem programów CAD

·         znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o uzupełnienie CV i swoich dokumentów aplikacyjnych poniższą klauzulą. "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hosten Polska Sp. z.o.o. SK ul. Biznesowa 31, 26-600 Radom, moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w procesie rekrutacji na podane stanowisko. Zapoznałem się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawienia"

UWAGA!!! Jeśli chcą Państwo wziąć udział w naszych przyszłych rekrutacjach prosimy o dopisanie jeszcze klauzuli:  "Wyrażam także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazywanym przeze mnie CV i innych dokumentach aplikacyjnych w celu uwzględnienia mojej kandydatury w przyszłych procesach rekrutacji prowadzanych przez tę spółkę.

Klauzula informacyjna dla kandydatów Hosten Polska Sp. z o.o. Sp. K Na podstawie art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 2016, Nr 119) - w dalszej części: RODO - informujemy, że: Administratorem Państwa danych osobowych jest Hosten Polska spółka z o.o. sp. k. z siedzibą w Radomiu, adres: Biznesowa 31, 26-600 Radom, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 375 - pokaż numer telefonu - 5, reprezentowana przez Komplementariusza, spółkę Hosten Polska Sp. z o.o. (numer KRS: 235 - pokaż numer telefonu - 6), zwana dalej Administratorem. Administrator nie ustanowił Inspektora Ochrony Danych. W sprawach dotyczących ochrony danych osobowych i w celu realizacji Państwa praw wskazujemy dane kontaktowe: iod(małpa)hosten.pl lub pisemnie na adres siedziby wskazany powyżej. Prosimy o zapoznanie się z resztą kluzuli pod linkiem: https://hosten.pl/Klauzula-informacyjna-Hosten-Polska_1.pdf