ENGROTEC POLSKA SP. Z O.O.
Konstruktor branży Automotive
Miejsce pracy: GLIWICE
Region: śląskie

W związku z dynamicznym rozwojem firmy pilnie poszukujemy do naszego Biura Konstrukcyjnego w Gliwicach Konstruktorów działu Automotive.

Opis stanowiska pracy

* Konstruowanie kompletnych linii produkcyjnych zgrzewania karoserii samochodów marek Premium.
* Przygotowywanie koncepcji urządzeń i oprzyrządowania robotów.
* Projektowanie oraz wprowadzanie zmian konstrukcyjnych w istniejących rozwiązaniach i optymalizacja konstrukcji.
* Wykonywanie dokumentacji technicznej zgodnie z istniejącymi normami.
* Przygotowywanie dokumentacji zawierającej wykazy części.
* Projektowanie nowych urządzeń produkcyjnych lub rozwiązań technologicznych wg bieżących potrzeb Klienta.
* Współpraca z zagranicznym zespołem projektowym i działem robotyki.

Wymagania

* Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, bądź pokrewne)
* Znajomość obsługi programów CAD 3D/2D (preferowana CATIA V5 moduły: Part Design, Assembly Design, Drafting), znajomość NX Unigraphics,
* Bardzo dobra znajomość zagadnień inżynierskich,
* Znajomość j. niemieckiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację będzie dodatkowy atutem.

Prezentacja firmy

EngRoTec Polska Sp. z o.o. to biuro konstrukcyjne mieszczące się w Gliwicach, które oferuje wsparcie w konstruowaniu urządzeń linii produkcyjnych zgrzewania karoserii samochodów w oparciu o standardy i wymogi Klienta. Zajmujemy się projektowaniem nowych urządzeń produkcyjnych lub rozwiązań technologicznych wg bieżących potrzeb. Dodatkowo wykonujemy dokumentację techniczną zgodnie z istniejącymi normami oraz przygotowujemy dokumentację zawierającą wykazy części.

Nasza ciągła współpraca z zagranicznym zespołem projektowym oraz działem robotyki z Niemiec sprawia, że nasze usługi świadczone są kompleksowo i na najwyższym poziomie. EngRoTec Polska Sp. z o.o. oferuje specjalistów w zakresie konstruowania kompletnych linii produkcyjnych, jak również dostosowania do aktualnych potrzeb już istniejących. Nasi konstruktorzy z Polski i Niemiec posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania o czym świadczą wykonywane wspólnie projekty.

Realizujemy międzynarodowe projekty dla strategicznych Klientów w branży takich marek jak BMW, Mercedes, Audi, Porsche, Jaguar, Tesla, Land Rover i wiele innych.

CV z klauzulą proszę wysyłać na nasz adres: info@engrotec.pl

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Engrotec Polska sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."