WORKPROFI KKTI POLSKA SP Z O O SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Projektant/kreślarz techniczny AutoCad
Miejsce pracy: Rotterdam
Region: Holandia

Agencja Pracy Tymczasowej WorkProfi(Cert. 17025) to doświadczony partner w obszarze usług personalnych. Celem naszej działalności jest udzielenie wsparcia pracodawcom w prowadzeniu optymalnej polityki kadrowej oraz pracownikom w ich rozwoju osobistym i znalezieniu odpowiedniej pracy. Działamy na terenie całej Polski rekrutując pracowników do różnych branż. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów do pracy w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego klienta w Holandii, tworzącego projekty i działającego w przestrzeni publicznej, inżynierii lądowej, elektrotechnice i inżynierii mechanicznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Jesteś gotów podjąć wyzwanie i rozpocząć pracę w Holandii współpracując z najlepszymi specjalistami?

Jeśli tak, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Opis stanowiska:

-opracowywanie projektów w całej przestrzeni publicznej(m.in. drogi, mosty, projekty elektryczne).

-przygotowywanie rysunków technicznych m.in. w programie AutoCad

- współpraca z zespołem projektowym w zakresie zmian projektu na każdym etapie jego realizacji

Wymagania:

-absolwent kierunków technicznych(inżynieria lądowa, budownictwo)

-bardzo dobra znajomość jednego z języków: angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego

-praktyczna znajomość programu AutoCad, Autodesk oraz pakietu Office

-znajomość programu Microstation oraz Civil 3D będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

-atrakcyjną pracę w Holandii

-umowę o pracę z pracodawcą holenderskim

-udział w realizacji ciekawych projektów

- nowoczesne narzędzia i metody pracy

-pracę w doświadczonym zespole projektantów

-ciekawą ścieżkę rozwoju

Więcej informacji: +48 530 909 883

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres anna.cis@workprofi.pl w temacie wpisując: Projektant AutoCad.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".