DES ART Sp. z o.o.
Marketing Specialist
Miejsce pracy: Gdynia
Region: pomorskie

DES ART jest w Polsce jedną z najbardziej zaawansowanych w technologii MES (FEM) firm oferujących swoje usługi dla różnych gałęzi przemysłu. Ponadto jesteśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania Altair HyperWorks w Polsce.

Obecnie, w związku z rozwojem naszego Zespołu, poszukujemy osoby na stanowisko "Marketing Specialist".

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze marketingu B2B
  • doświadczenie w przygotowywaniu i koordynowaniu projektów, kampanii i eventów dla Klientów biznesowych oraz znajomość różnorodnych narzędzi marketingu B2B
  • doświadczenie w planowaniu i prowadzeniu kampanii marketingowych
  • bardzo dobra znajomość najnowszych trendów i narzędzi marketingowych
  • znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, podstawy Premiere Pro)
  • wysoko rozwinięte umiejętność interpersonalne
  • kreatywność, samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • atutem będzie znajomość platformy SALESmanago i doświadczenie w CRM

Zadania:

  • realizacja akcji i projektów marketingowych
  • przygotowywanie i realizacja planu marketingowego oraz rozliczenie budżetu
  • nadzór i aktualizacja treści na stronie www (obsługa CMS) oraz kanałach social media (jęz. polski i angielski)
  • tworzenie materiałów promocyjnych, komunikatów prasowych, mailingów etc.
  • opracowywanie koncepcji oraz organizacja eventów zgodnie ze strategią marketingową firmy
  • wsparcie sprzedaży produktów i usług poprzez aktywne działania marketingowe
  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami w zakresie prowadzonych działań marketingowych
  • archiwizacja i zabezpieczenie materiałów marketingowych
  • kreowanie właściwego wizerunku firmy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie własnych kompetencji
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • środowisko pracy umożliwiające kontakt z partnerami zagranicznymi
  • pracę w zgranym zespole
  • dofinansowanie do karty MultiSport
  • opiekę medyczną

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:  office@desart.com.pl z dopiskiem w tytule maila: „Asystent Dz. Sprzedaży”.

Prosimy także i dołączenie niezbędnych zgód. Treści zgód oraz zakres przetwarzania danych dostępne są w dziale Kariera na stronie DES ART: https://www.desart.com.pl/asystent-sprzedazy/ .

Skontaktujemy się z wybranymi osobami, aby zaprosić je na rozmowę kwalifikacyjną.