Lobo sp. z o.o. sp. k.
Operator maszyn CNC
Miejsce pracy: Bytom
Region: śląskie

LoboHR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywania i przezbrajania maszyn,
  • przygotowania części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki,
  • kontrolowania procesu obróbki pod kątem jakości (usuwanie wad, dokonywanie właściwej parametryzacji urządzeń),
  • organizacji i przeprowadzania prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń,
  • ścisłej współpracy z pracownikami działu produkcji, technologii oraz zapewnienia jakości.

Wymagania:

  • Znajomość obsługi obrabiarek
  • Umiejętność doboru narzędzi obróbczych
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piąt

  • Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowie o pracę
  • Możliwość rozwoju w rozwijającej się firmie
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie grupowe
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie aplikacji poprzez poniższy link: