Pran sp. z o.o.
Tokarz CNC - Fanuc
Miejsce pracy: Holandia
Region: Holandia
Praca: etat
PRAN 1223.
Dla naszego holenderskiego klienta szukamy osób na stanowisko:

Obowiązki:
- obsługa tokarek CNC ze sterowaniem Fanuc
- czasami obsługa tokarek manualnych
- obróbka detali o średnich i dużych gabarytach
Oferujemy:
- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia - 13 - 16 euro  netto/h (pierwsza zmiana) + pieniądze wakacyjne i urlopowe
- płatne zakwaterowanie i ubezpieczenie
- możliwość kontraktu stałego
- praca na długi okres czasu
- opieka koordynatorów
Wymagania:
- doświadczenie jako operator tokarek CNC / tokarek manualnych
- znajomość oprogramowania Fanuc
- min. komunikatywna znajomość j. angielskiego
- doświadczenie w pracy z większymi detalami

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres a.zawadzka@pran.eu z dopiskiem Tokarz - Fanuc
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych w procesie
rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie danych Osobowych (Dz.U.Nr. 133 poz.883)
Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury
rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN  sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO