GD Profesja
Projektant instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma z branży HVAC zajmująca się realizacją od projektu po montaż instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (różnej mocy i wielkości), w obiektach wielkopowierzchniowych na terenie całej Polski.

Zakres Obowiązków

  • projektowanie i kosztorysowanie,
  • przygotowanie dokumentacji przetargowej, wykonawczej i powykonawczej,
  • udział w spotkaniach i naradach branżowych,
  • kontrola i nadzór nad pracami na budowach na terenie Polski,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku projektanta instalacji sanitarnych i inżyniera budowy,
  • znajomość programów AutoCad, Audytor OZC, CO, H2O, MS Office,
  • mile widziane uprawnienie budowlane z zakresu instalacji sanitarnych,
  • znajomość języka angielskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem,
  • kreatywność, odpowiedzialność, lojalność,

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie w spółce akcyjnej z polskim kapitałem,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet socjalny,
Link aplikacyjny: https://www.gdprofesja.pl/oferta,projektant_in_talacji_sanitarnych,1264#apply-form

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są  udostępniane  firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).