Smart Winter
Kierownik narzędziowni
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Smart Winter Sp. z o.o. jest nowoczesną narzędziownią oferującą usługi z zakresu projektowania i budowy form wtryskowych. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, rozbudowanym zapleczem projektowym oraz zaawansowanym oprogramowaniem. Dzięki wysoko wykwalifikowanej i doświadczonej kadrze specjalistów jesteśmy w stanie realizować najbardziej wymagające projekty. Obecnie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
1/09/2018

Opis stanowiska:

  • zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników
  • zarządzanie i organizowanie procesem wytwarzania form wtryskowych od projektu do wykonania i wdrożenia do produkcji
  • wprowadzanie korekt wymiarowych w zależności od skurczów tworzywa i funkcjonalności wyrobu finalnego
  • weryfikacja dokumentacji technicznej, analiza technologiczności konstrukcji
  • nadzór nad maszynami i urządzeniami biorącymi udział w procesie technologicznym, wytwarzania form wtryskowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (elektrotechnika, automatyka, budowa maszyn lub pokrewne)
  • staż kierowania zespołem narzędziowni ok. 10 lat (na stanowisku kierowniczym/ mistrzowskim)
  • dobra znajomość rysunku technicznego oraz programu, w którym jest tworzony np. SOLIDWORKS lub inny
  • umiejętność doboru materiałów na formy w zależności od tworzywa przetwarzanego
  • doskonała znajomość budowy form wtryskowych (w tym suwakowych)
  • znajomość obsługi maszyn do obróbki skrawaniem

Oferujemy:

  • stabilną i ciekawą pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się firmy o zasięgu międzynarodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych, nowatorskich rozwiązań
  • miłą atmosferę w pracy, zgrany i sympatyczny zespół doświadczonych i ambitnych osób
  • samochód służbowy
  • mieszkanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza: