FAIR RECRUITMENT
Konstruktor - mechanik
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie
FAIR RECRUITMENT jest agencją doradztwa personalnego działająca na rynku od 2006 r. Dla naszego Klienta, firmy NOA poszukujemy inżyniera konstruktora (Kraków).
NOA ostała utworzona z misją opracowania unikalnych produktów dla przemysłu morskiego wykorzystujących nasz wynalazek "napędu falowego NOA", którego budowa i zasada działania inspirowana jest sposobem poruszania się Kalmarów. Takie podejście konstrukcyjne pozwala na wprowadzenie na międzynarodowy rynek pojazdów wyposażonych w wydajny napęd o wysokim ciągu statycznym zapewniającym wysoką manewrowość podczas transportowania ciężkich ładunków i sensorów, z zachowaniem niskiej emisji akustycznej. Krótki film pokazujący wczesne prace zespołu NOA: https://youtu.be/KSYSG6HUFKU
Zakres obowiązków
  • Udział w pracach projektowania i wykonywania prototypów
  • Wykonywanie prac badawczo rozwojowych w zakresie tworzonych konstrukcji
  • Zaangażowanie we wszystkie etapy realizacji produktu
  • Kreatywne rozwiązywanie interdyscyplinarnych problemów technicznych i technologicznych
  • Tworzenie modeli i konstrukcji napędów falowych
  • Tworzenie stanowisk badawczych
  • Tworzenie list materiałowych (BOM)
  • Projektowanie mechanizmów oraz pojazdów z napędem elektrycznym
  • Testy różnorodnych rozwiązań konstrukcyjnych i optymalizacja konstrukcji
  • Tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby realizowanych prac oraz podwykonawstwa
  • Badanie ruchu modelu 3D w programie Solid Works
  • Dobór materiałów do obróbki CNC, dobór gotowych komponentów i podzespołów
  • Obsługa drukarek 3D, dobór materiałów do druku (ABS, PLA, Flex, SLA, MULTIJET i inne)
  • Realizowanie i raportowanie prac zgodnie z przyjętym w firmie Harmonogramem Raportowania oraz kosztorysem
  • Udział we wskazanych przez Pracodawcę konferencjach
Wymagania
  • Co najmniej 3-5 lat doświadczenia w samodzielnym konstruowaniu komponentów maszyn i urządzeń mechanicznych
  • Pełne zaangażowanie i zorientowanie na cel
  • Otwartość na pracę zespołową oraz dzielenie się wiedzą i umiejętnościami
  • Dobra znajomość dowolnego programu do projektowania 3D (preferowany SolidWorks)
  • Szeroka, interdyscyplinarna wiedza inżynierska i zmysł techniczny
  • Kreatywność, samodzielność i pasja konstruktorska
  • Chęć odkrywania nowych horyzontów, szczególnie w zakresie technologii
  • Otwartość na wyzwania (w tym na stawanie przed problemami konstrukcyjnymi spoza swojej głównej dziedziny)
  • Mile widziana wiedza z zakresu budowy i działania silników elektrycznych
  • Umiejętność pracy z wieloma zadaniami jednocześnie/wielozadaniowość
  • Wiedza z zakresu mechaniki płynów i CFD będzie dodatkowym atutem
  • Język angielski umożliwiający sprawną komunikację technicznych
Oferujemy
  • Możliwość realizacji pasji konstruktorskich (projektowanie i budowa fizycznych urządzeń) oraz wcielania w życie własnych pomysłów i rozwiązań konstruktorskich
  • Pracę przy innowacyjnych projektach o globalnej skali
  • Udział w procesie rozwoju polskiej innowacyjnej myśli technicznej
  • Możliwość udziału w pełnym cyklu życia produktu (tj. od projektowania poprzez wykonanie konstrukcji prototypowych i testowanie, aż po finalną budowę produktów, wraz z ich certyfikacją)
  • Możliwość udziału w wiodących międzynarodowych wydarzeniach branżowych (targi, konferencje)
  • Zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CVza pomoca formularza aplikacyjnego: