M+P S.A. Przemysłowe Urządzenia Myjące
Konstruktor - mechanik
Miejsce pracy: Tczew
Region: pomorskie

M+P jest firmą, która istnieje na rynku od 1995 roku. Jest dostawcą profesjonalnych urządzeń myjących do zakładów przemysłowych.

Konstruktor

Opis stanowiska:

  • projektowanie maszyn oraz rozwój podzespołów, systemów zadaniowych z obszarów obróbki powierzchniowej
  • tworzenie dokumentacji technicznej, list części zamiennych i zużywających się zgodnie z dyrektywą maszynową
  • aktywny udział podczas realizacji projektu
  • przestrzeganie terminowości w pracach projektowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne projektowanie i budowa maszyn
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i doboru komponentów z zakresu napędów pneumatycznych, hydrauliki i przepływów
  • mile widziana znajomość j. angielskiego/niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność projektowania w CAD (AUTOCAD, INVENTOR)

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • czynny udział w projektach dla czołowych koncernów motoryzacyjnych
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez M+P S.A. z siedzibą w Tczewie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest M+P z siedzibą w Tczewie przy ul.Jagiellońskiej 55. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.