EDAG Engineering Polska Sp. z o.o.
Konstruktor CAD
Miejsce pracy: Warszawa, Kraków, Poznań
Region: mazowieckie

W prawie każdym samochodzie znajduje się cząstka EDAG-a. Jesteśmy specjalistami w rozwoju kompletnych pojazdów oraz optymalizacji procesów produkcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego. Z około 8 tysiącami pracowników w 60 oddziałach w 19 państwach oferujemy naszym Klientom pełny zakres usług inżynierskich w branży pojazdów.

Absolwentom wydziałów mechanicznych wyższych uczelni technicznych oferujemy szkolenia wstępne CAD CATIA V5 i/lub NX, SolidWorks, a po okresie próbnym i pozytywnej ocenie kandydata, zaawansowane szkolenia CAD „przy pracy” w biurach EDAG Engineering Polska.

Wymagania:

§ wykształcenie wyższe techniczne

§ minimum podstawowa znajomość systemu CATIA v.5 i/ lub NX

§ znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Zakres obowiązków:

  • zgodne z zasadami technologii konstruowanie w systemie CAD części i podzespołów nadwozi pojazdów

  • wykonywanie dokumentacji 3D i rysunków 2D, zgodnie z założeniami danego projektu

  • terminowa realizacja prac na poziomie jakościowym, zgodnym z oczekiwaniami i żądaniami klientów

    Oferujemy:

  • okres próbny w biurach EDAG Engineering Polska Sp. z o.o., w tym szkolenie CAD CATIA v. i/lub NX, a po pozytywnej ocenie pracownika, zatrudnienie na czas nieokreślony;

  • doskonalenie wiedzy konstrukcyjno-technologicznej

  • pracę przy interesujących projektach z dziedziny budowy pojazdów

  • wykorzystanie posiadanej wiedzy technicznej i potencjału nowoczesnej technologii komputerowej;

  • sprecyzowane zasady awansu zawodowego, oparte na doświadczeniu i ocenie efektów realizowanych zadań

  • motywacyjne zasady wynagrodzenia, zależne od doświadczenia i oceny realizowanych zadań

  • pakiet socjalny (ubezpieczenia grupowe, dofinansowanie do pakietu medycznego, kart Multisport i urlopu, kurs języka niemieckiego na miejscu w biurze, spotkania integracyjne)

  • koleżeńską atmosferę w pracy

    Prosimy o przysłanie CV na adres e-mailowy: rekrutacja@edag.pl

    Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

  1. Opis i zakres przetwarzania danych

    Na naszej stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy, który można wykorzystać do kontaktu elektronicznego. Jeśli użytkownik skorzysta z tej możliwości, dane wprowadzone do formularza zostaną nam przesłane i zapisane. Dane te zawierają: imię i nazwisko, adres e-mail i tekst Państwa wiadomość do nas

    Ponadto, poniższe dane mogą być wprowadzane dobrowolnie przez Państwa: Firma, zwrot grzecznościowy, numer telefonu, ulica, numer domu kod pocztowy, miasto Państwo

    W momencie wysłania wiadomości zapisywany jest również adres IP użytkownika i data i godzina rejestracji Państwa wpisu.

    Poprzez wysłanie formularza uzyskuje się Państwa zgodę na przetwarzanie podanych informacji ramach procesu wysyłania i odsyła się do niniejszego oświadczenia o ochronie danych osobowych.

    Alternatywnie można się z nami skontaktować za pośrednictwem podanego adresu e-mail. W takim przypadku przechowywane będą dane osobowe użytkownika przesłane pocztą elektroniczną.

    W tym kontekście nie ujawnia danych stronom trzecim. Dane te są wykorzystywane wyłącznie do przetwarzania nadesłanej korespondencji.

  1. Podstawa prawna przetwarzania danych

    Podstawą prawną przetwarzania danych jest art. 6 p. 1 lit. a RODO, jeżeli użytkownik wyraził na to zgodę.

    Podstawą prawną przetwarzania danych przekazywanych w trakcie wysyłania e-maila jest art. 6 p. 1 lit. f RODO. Jeżeli kontakt e-mail ma na celu zawarcie umowy, wówczas dodatkową podstawą prawną przetwarzania jest art. art. 6 p. 1 lit. b RODO

  2. Cel przetwarzania danych

    Przetwarzanie danych osobowych z formularza kontaktowego służy nam tylko do przetwarzania informacji w nich podanych. W przypadku kontaktu drogą elektroniczną stanowi to również niezbędny i uzasadniony interes w przetwarzaniu danych.

    Pozostałe dane osobowe przetwarzane podczas procesu wysyłania służą zapobieganiu niewłaściwemu wykorzystaniu formularza kontaktowego, oraz zapewnieniu bezpieczeństwa naszych systemów informatycznych.

  3. Okres przechowywania danych

    Dane zostaną usunięte, gdy tylko przestaną być potrzebne do osiągnięcia celu, dla którego zostały zgromadzone. W przypadku danych osobowych z formularza kontaktowego oraz tych, które zostały wysłane pocztą elektroniczną, ma to miejsce w przypadku, gdy dana konwersacja z użytkownikiem została zakończona. Konwersacja zostaje zakończona, jeżeli na podstawie okoliczności można wywnioskować, że fakty, o których mowa, zostały ostatecznie wyjaśnione.

    Dodatkowe dane osobowe zgromadzone podczas wysyłania zostaną usunięte najpóźniej po upływie siedmiu dni.

  4. Możliwość sprzeciwu i usunięcia danych

    Użytkownik ma w każdej chwili możliwość odwołania swojej zgody na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli użytkownik skontaktuje się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, może w każdej chwili sprzeciwić się przechowywaniu jego danych osobowych. W takim przypadku konwersacja nie będzie kontynuowana.

    Wszystkie dane osobowe przechowywane w trakcie kontaktowania się z nami zostaną w tym przypadku usunięte.