Dolkom Sp. z o.o.
Inżynierowie
Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Praca: etat

Inżynier Kontroli Jakości

Opis stanowiska:

  • Kontrola parametrów technicznych wykonywanej i zleconej produkcji części
  • Kontrola wykonywanych prac montażowych istotnych zespołów
  • Odbiory komisaryczne kolejowych podzespołów i maszyn

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie wyższe / średnie techniczne

Elektronik

  • Naprawa układów elektrycznych i elektronicznych automatyki w maszynach do robót torowych
  • Naprawa podzespołów elektronicznych do naprawianych maszyn

  • Staż min. 5 lat na podobnym stanowisku
  • Elektromonter

  • Naprawa układów elektrycznych sterujących maszynami oraz układów roboczych

  • Wykształcenie średnie, zawodowe techniczne kierunkowe

    Szukamy także pracowników na stanowiskach: ślusarz, mechanik, tokarz, frezer, szlifierz.

  • Wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe

    Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych: dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i zielonych szkół dla  dzieci, dofinansowanie zajęć sportowych
  • rozwój pracowników przez system szkoleń i zdobywanie doświadczenia