GATE Menet, Wojtak Sp.J.
Starszy Elektronik
Miejsce pracy: Krakó
Region: małopolskie

GATE Menet, Wojtak Sp. J. jest krakowską firmą będącą światowym liderem na rynku kontrolerów do broni treningowej.

Nasz zespół składa się z osób łączących pasję z wiedzą i umiejętnościami.

Produkty GATE sprzedawane są od 8 lat w ponad 20 krajach.
Zapraszamy do odwiedzenia strony
www.gatee.eu.

Starszy elektronik

Miejsce pracy: Kraków

Do Twoich zadań należeć będzie:

Ø  Projektowanie urządzeń elektronicznych (tworzenie schematów elektronicznych, poszukiwanie elementów elektronicznych wg. określonych kryteriów)

Ø  Tworzenie i weryfikacja obwodów drukowanych

Ø  Testowanie prototypów urządzeń (pomiary, charakterystyki, symulacje, obliczenia)

Ø  Tworzenie dokumentacji technicznej

Ø  Rozwój istniejących urządzeń

Ø  Wykonywanie zadań operacyjnych związanych z procesem przygotowania prototypów

Ø  Montaż prototypów

Ø  Wsparcie działu produkcji w ramach optymalizacji procesów produkcyjnych

Ø  Wykonywanie prac pomocniczych przy wdrażaniu nowych układów i innowacji do procesu produkcyjnego

Ø  Dbanie o komunikację z pozostałymi działami

Obowiązki rzadziej występujące:

Ø  Współpraca z działem HR w przeprowadzaniu przyszłych rekrutacji

Ø  Tworzenie dokumentacji patentowej

Wymagania:

Ø  Dokładność, dbałość o drobne szczegóły

Ø  Pomysły „out of the box”, poza utartymi schematami

Ø  Kreatywność

Ø  Spostrzegawczość

Mile widziane:

Ø  Wykształcenie wyższe (elektronika lub pokrewne)

Ø  Doświadczenie w projektowaniu obwodów drukowanych

Oferujemy:

Ø  Pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze

Ø  Możliwość testowania produktów w praktyce (wypożyczamy sprzęt ASG, jeździmy na zloty)

Ø  Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

Ø  Dofinansowanie do karty Multisport.

Ø  Darmowy parking dla pracowników.

Ø  Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: careers@gatee.eu

Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF z dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .