HeadHunters
Specjalista ds. schematów elektrycznych
Miejsce pracy: Bolesławiec
Region: dolnośląskie

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno – selekcyjne na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 10079.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bolesławiec (woj. dolnośląskie), możliwość zakwaterowania na koszt pracodawcy

Zakres obowiązków:

  • tworzenie schematów elektrycznych
  • projektowanie układów automatyki maszyn lub linii horyzontalnych,
  • serwis schematów elektrycznych u Klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub zawodowe,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • znajomość EPLAN, sterowników PLC, serwonapędów
  • znajomośc języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w systemie jednozmianowym,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość zakwaterowania na koszt pracodawcy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
katarzyna.cyron@agencja-headhunters.eu
tel. 609 690 973
Prosimy o wpisanie w temacie nazwy stanowiska.