Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Konstruktor w firmie produkcyjnej - okolice Głogowa- 4000-4800 zł./netto
Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff aktualnie dla swojego Klienta Firmy działającej od lat na rynku polskim, brytyjskim i amerykańskim, poszukuje doświadczonego pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Głogowa/Leszna

Zakres obowiązków:
• Projektowanie
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Tworzenie list materiałowych
• Współpraca z pozostałymi działami w firmie

Wymagania:
• Znajomość rysunku technicznego
• Znajomość programów CAD
• Znajomość procesów obróbki metalu
• Znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
• Dobra organizacja czasu pracy
• Znajomość branży stolarki okiennej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Pakiet szkoleń
• Wynagrodzenie w wysokości 4000-4800zł netto/msc

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie aplikacji na adres rekrutacja@findstaff.pl z dopiskiem „Konstruktor”.