Praca.pl
Asystent Technologa/Konstruktora produkcji mebli
Miejsce pracy: Łuków, Radzyń Podlaski, Stoczek Łukowski
Region: lubelskie

Logart Personnel Consulting jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Aktualnie dla naszego klienta specjalizującego się w produkcji artykułów aranżacji wnętrz i wyposażenia lokali usługowych poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • projektowanie mebli
  • wykonywanie produkcji technicznej oraz technologicznej
  • przygotowywanie ofert i kosztorysowanie produkcji
  • przygotowywanie dokumentacji warsztatowej
  • tworzenie zamówień na materiały pod dany projekt

Wymagania:

  • umiejętności projektowania w programach AUTO CAD 2D 3D, CAD/CAM, INVENTOR, projektowania trójwymiarowego
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • udział w ciekawych projektach branżowych

Oferta pochodzi z portalu Praca.pl. Prosimy o przesłanie aplikacji bezpośrednio do pracodawcy:
Asystent Technologa/Konstruktora produkcji mebli - Praca.pl