CADM Automotive Sp.z o.o.
CATIA V5 Design Engineer (automotive)
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

CADM Automotive świadczy usługi projektowe dla przemysłu motoryzacyjnego. Specjalizujemy się m.in. w rozwoju samochodowych systemów uszczelnień, projektowaniu zewnętrznych i wewnętrznych elementów wykończeniowych, układów wydechowych czy systemów oświetleniowych. Naszym bezpośrednim klientem jest nie tylko VW AG, ale również wielu system dostawców zlokalizowanych w takich krajach jak: Niemcy, Chiny, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Czechy, Polska i inne.
Ze względu na ciągły i prężny rozwój firmy, z ciekawymi perspektywami i z dnia na dzień mocniejszą pozycją na rynku motoryzacyjnym firma CADM Automotive poszukuje:

CATIA V5 Design Engineer
Miejsce wykonywania pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
•    Konstruowanie elementów  z tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego w programie Catia V5
•    Wsparcie rozwoju części wyposażenia pojazdów od fazy konceptowej do produkcyjnej
•    Opracowanie dokumentów 2D z uwzględnieniem GD&T
•    Sprawdzanie zgodności projektu z wymogami homologacyjnymi oraz wykonalnością produktu
•    Opracowanie koncepcji części z tworzyw sztucznych wykonywanych metodą wtrysku

Wymagania:
•    Wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu mechanicznym lub pokrewne
•    Min. 3- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora tworzyw sztucznych – elementy wnętrz dla branży automotive
•    Biegła znajomość programu CATIA V5 bazująca na doświadczeniu zawodowym (moduły Part Design, Assembly Design, GSD)
•    Znajomość specyfiki produktów automotive interior pod kątem rozwoju produktu i zasad projektowania
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•    Dyspozycyjność

Oferujemy:
•    Atrakcyjne wynagrodzenie
•    Pakiet socjalny
•    Elastyczne formy zatrudnienia- umowa o pracę lub kontrakt freelancerski
•    Uczestnictwo w ciekawym projekcie
•    Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie realizującej projekty czołowych dostawców motoryzacji oraz OEM-ów – z wielu nie tylko europejskich krajów
•    Możliwość udziału w różnych projektach, dla różnych producentów samochodów

CV prosimy przesłać na adres: arosol@cadm-a.com w tytule wiadomości wpisując: Design_Engineer_Krakow_Imię i Nazwisko
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W CV prosimy umieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę CADM AUTOMOTIVE Sp. z o.o. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)