Desitech Sp. z o.o.
Projektant / Konstruktor
Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

 Osoba zatrudniona na w/w stanowisku uczestniczyć będzie w projektach budowy maszyn i  urządzeń przemysłowych

 Obowiązki:

  - projektowanie i tworzenie koncepcji maszyn i narzędzi w systemie CAD (Inventor)
  - tworzenie dokumentacji technicznej,
  - modernizowanie istniejących stanowisk,
  - nadzorowanie procesu budowy i uruchamiania maszyn i urządzeń,
  - prowadzenie dokumentacji projektowej,
  - dobieranie podzespołów handlowych
  - współpraca z klientem,

 Wymagania:

 - wykształcenie - wyższe techniczne; kierunek - budowa maszyn lub pokrewne: mechanika, mechatronika,
 - znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn,
 - znajomość podstawowych zagadnień z dziedziny mechaniki, pneumatyki,
 - umiejętność projektowania w środowisku INVENTOR 2D/3D
 - biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office,
 - znajomość  języka  angielskiego,
 - doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
 - umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem.
 - dokładność, samodzielność, systematyczność rzetelność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, komunikatywność ,
 - prawo jazdy kat. B.
 - chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

 - stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę),
 - szansę rozwoju oraz zdobywanie nowych doświadczeń,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: pawel.szczepanski@desitech.pl

kontakt telefoniczny na numer : +48 602 325 238