GROS Engineering
Programista Robotów Offline / Robotyk
Miejsce pracy: Tychy
Region: śląskie
Praca: etat

Programista Robotów Offline
Nr ref. GE/cad.pl/101
Liczba wakatów: 1

Zakres obowiązków:

– programowanie robotów przemysłowych w środowisku Process Simulate
– symulacja oraz programowanie offline
– sporządzanie dokumentacji technicznej
– praca na instalacjach (wgranie wygenerowanych programów do robotów, sprawdzenie bezkolizyjności ścieżek, kalibracja cel w środowisku 3D)
– możliwość współudziału i poznania opracowywania schematów pneumatycznych, konstrukcji mechanicznych,
– możliwość utworzenia i prowadzenia działu symulacji.

Wymagania:
– wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach: robotyka, mechatronika, automatyka lub podobnym,
– 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
– oczekiwane doświadczenie w zakresie procesów walcowania, spawania, handlingu i innych
– doświadczenie w programowaniu robotów: KUKA, FANUC, ABB,
– dyspozycyjność: wyjazdy szacowane na 5-10% w skali roku,
– znajomość języka niemieckiego umożliwiająca płynne poruszanie się w dokumentacji technicznej, oraz utrzymanie bieżącej komunikacji z Klientem,
– mile widziany język angielski w stopniu komunikatywnym.

Umiejętności:
– wiedza w zakresie oprogramowania przemysłowego,
– wiedza w zakresie przemysłowych systemów sterowania,
– znajomość zagadnień technicznych związanych z robotyzacją procesów montażowych, paletyzacji lub spawania łukowego i laserowego,
– podstawowa wiedza na ta temat budowy, zasady działania i programowania robota przemysłowego,
– znajomość standardów (minimum jeden): VAAS (VW, Audi, Seat, Skoda), Dodatkowo mile widziane: Porsche, BMW
– znajomość środowisk:
wymagane: Process Simulate
atutem będzie: Process Designer

Kompetencje:
– nastawienie na pracę zespołową,
– zdolności organizacji pracy własnej,
– zdolność analitycznego myślenia i otwartość na nowe rozwiązania,
– umiejętność koordynacji współpracy pomiędzy różnymi działami,
– umiejętność komunikacji z osobami znajdującymi się na różnych szczeblach organizacyjnych,
– silne poczucie odpowiedzialności i obowiązku,
– nastawienie na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i wiedzy.

Oferujemy:
– ciekawą pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
– współpraca z międzynarodowymi środowiskami biznesowymi,
– możliwość bezpośredniej współpracy z działem konstrukcyjnym w unikalnej na polskim rynku firmie,
– atrakcyjne wynagrodzenie oraz przyjazna atmosfera pracy,
– możliwość rozwoju zawodowego na kilku płaszczyznach, wraz z utworzeniem i prowadzeniem działu.

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: office@gros-eng.eu z Nr ref. w temacie, oraz dopisaną klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).