Cador Consulting Sp. z o.o.
Konsultant Techniczny systemów CAD (NX CAD)
Miejsce pracy: Gdynia
Region: pomorskie
Cador Consulting jest autoryzowanym partnerem handlowym światowego lidera branży usług i oprogramowania do zarządzania cyklem życia produktów Siemens PLM Software, zajmuje się sprzedażą i wdrożeniami oprogramowania CAD/CAM/CAE. w związku z rozwojem, firma poszukuje:
Konsultanta Technicznego systemów CAD (NX CAD)
Wymagania:
  • znajomość oprogramowania NX CAD
  • wyższe wykształcenie techniczne (mechanika, budowa maszyn itp.)
  • umiejętność planowania czasu i pracy
  • zaangażowanie, motywacja do pracy oraz umiejętność pracy w zespole, znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
Obowiązki:
 prowadzenie prezentacji rozwiązań NX CAD potencjalnym Klientom
 wsparcie Klientów w zakresie obsługi NX CAD
 prowadzenie szkoleń / wdrożeń z obszaru NX CAD
 wsparcie działu sprzedaży
Oferujemy:
  • umowę o pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie o ogólnopolskim zasięgu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • laptop, telefon komórkowy, narzędzia do prezentacji multimedialnych
Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: mkozlowska@cador.pl (z dopiskiem "Konsultant NX").