Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 25.10.2022 10:54 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Warsztaty z cyfrowej transformacji

Autodesk zaprasza na warsztaty z cyfrowej transformacji, które odbęda się w trzech miastach Polski.

Firmy projektowe i produkcyjne stale poszukują sposobów na ulepszenie swoich produktów, zwiększenie sprzedaży i generowanie większych zysków. Nie jest to jednak tak proste, jak kiedyś. W jaki sposób technologie cyfrowe mogą przyczynić się do wzrostu i poprawy rentowności, których potrzebuje przemysł? Autodesk zaprasza na warsztaty Digital Transformation Workshop, podczas których eksperci pokażą, jak można w praktyce zastosować najnowsze technologie cyfrowe, aby pomóc firmom tworzyć lepsze produkty, sprzedawać więcej i generować większą wartość dla klientów.

Wkraczamy w nową erę projektowania i wytwarzania. Jeśli weźmiemy pod uwagę niezwykłe możliwości zapewniane przez innowacje, współprace i dane, staje się jasne, że cyfrowa transformacja jest konieczna. „Najczęstszym efektem niewłaściwego zarządzania danymi jest strata czasu i energii. Firmy mogą tracić średnio 20% czasu swoich pracowników technicznych na nieproduktywne zadania związane z zarządzaniem danymi. To około jeden dzień w tygodniu pracy spędzony na czynnościach nieprzynoszących żadnej wartości” – mówi Michał Maćkowiak, Territory Account Sales Executive w Autodesku.

Jak zoptymalizować zarządzanie danymi i przyspieszyć cyfrowe innowacje? Na te i inne pytania spróbują odpowiedzieć eksperci Autodesk podczas serii warsztatów Digital Transformation Workshop skierowanych do branży przemysłowej. Tej jesieni spotkania odbędą się w trzech miastach Polski:

  • Katowice, 22 listopada (wtorek),
  • Warszawa, 23 listopada (środa),
  • Gdańsk, 25 listopada (piątek).

Warsztaty Digital Transformation nie skupiają się na oprogramowaniu, funkcjach lub funkcjonalnościach, ale koncentrują się na tym, jak można w praktyce zastosować najnowsze technologie cyfrowe. W agendzie znajdą się takie tematy jak masowa personalizacja/kastomizacja, współpraca, elastyczna produkcja, doświadczenia klienta i usługi SMART. Bezpłatne spotkania są przeznaczone dla liderów i managerów firm projektowo-produkcyjnych oraz są ograniczone do maksymalnie 20 uczestników w trakcie jednego spotkania.

„Warsztaty są okazją do podzielenia się doświadczeniami i dobrymi praktykami z innymi uczestnikami spotkania. Dzięki naszemu szablonowi strategii cyfrowej nakreślimy 5 kluczowych możliwości do stymulowania wzrostu i rentowności w branży projektowania i produkcji. Rezultatem będzie plan działania dostosowany do celów Twojej firmy, którym będziesz mógł podzielić ze swoim zespołem” – mówi Katarzyna Ozon-Timar, D&M Territory Sales Manager, Autodesk.

Dodatkowe informacje oraz formularz rejestracji na warsztaty Digital Transformation dostępne są na stronie Autodesku.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

Blender. Podstawy modelowania
Bogdan Bociek

Cena: 59.00 zł
kup na helion.pl
Kompendium SolidWorks
Rafał Łabudek

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl