Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 07.11.2022 08:52 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Graitec Open Days

Graitec przypomina, że już w tym tygodniu odbędą się Dni Otwarte organizowane przez firmę dla inżynierów, konstruktorów i architektów.

Podczas Graitec Open Days będzie można dowiedzieć się, jak usprawnić procesy projektowe, poznać najnowsze rozwiązania ze stajni Graitec i Autodesk, wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i konsultacjach, a także skorzystać z rabatu na zakup oprogramowania obydwu wymienionych firm wynoszącego od 3 do 25% i obowiązującego do końca tego roku. Organizowane online spotkania będą okazją do zapoznania się z możliwościami aplikacji, przydatnymi poradami oraz sposobami optymalizacji swojej pracy. Organizator zapewni pomoc w doborze oprogramowania i rozwiązywaniu problemów z jego obsługą, a także merytoryczne doradztwo i wsparcie.

Dni Otwarte firmy Graitec odbędą się w dniach 9-10 listopada br. Udział w prezentacjach, konsultacjach i szkoleniach jest całkowicie bezpłatny, wymaga jednak wcześniejszej rejestracji na stronie organizatora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

AutoCAD 2023 PL
Andrzej Pikoń

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
SolidWorks 2022. Projektowanie maszyn i konstrukcji
Jerzy Domański

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl