Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 31.08.2022 07:12 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Cyfryzacja w Nissanie

Siemens poinformował o współpracy z Nissanem, której celem jest digitalizacja linii produkcyjnych nowego elektrycznego crossovera o nazwie Ariya.

Inicjatywa jest wynikiem długotrwałej kooperacji obydwu przedsiębiorstw, w ramach której Nissan korzysta z rozwiązań firmy Siemens Digital Industries w celu optymalizacji procesów projektowania i wytwarzania pojazdów japońskiego producenta. Kolejny krok w tej współpracy to budowa linii produkcyjnych w pełni elektrycznego modelu Ariya w japońskim mieście Tochigi. Nissan spodziewa się tu zwiększenia elastyczności produkcji związanej z łatwym i szybkim wprowadzaniem modyfikacji linii, a także zwiększenia standaryzacji i ograniczenia kosztów wytwarzania samochodów.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w serwisie Siemensa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.