Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 20.06.2022 09:55 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Seminarium Szansy

Spółka Szansa zaprasza do Bielska-Białej na spotkanie poświęcone rozwiązaniu ZWCAD Architecture.

Podczas trwającego dwie godziny seminarium przedstawione zostaną możliwości oprogramowania, a w szczególności funkcje najnowszych wersji programów oraz aplikacji dodatkowych i branżowych nakładek. Będzie można je również sprawdzić w praktyce podczas warsztatów, a także uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania i spotkać się z przedstawicielami branży. Co więcej, na uczestników czekają atrakcyjne rabaty na zakup oprogramowania należącego do oferty Szansy.

Spotkanie odbędzie się 7 lipca br. w godzinach od 10:00 do 12:00 w nowej siedzibie Szansy, mieszącej się przy ul. Generała Maczka 9 w Bielsku-Białej. Udział jest bezpłatny, wymaga jedynie wcześniejszej rejestracji.

Więcej informacji na temat seminarium i odpowiedni formularz rejestracyjny można znaleźć w serwisie organizatora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.