Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 04.04.2022 08:31 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Graebert neXt już wkrótce

Graebert przypomina o swojej konferencji, która odbędzie się już w najbliższy czwartek.

Uczestnicy spotkania mają uzyskać odpowiedź na pytanie „Czyli co dalej w systemach CAD 2D/3D do obsługi DWG?” i uzyskać możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami opracowywanymi przez firmę. W ramach konferencji odbędą się prezentacje techniczne poszczególnych rozwiązań oraz wywiady z zaproszonymi prelegentami dotyczące zastosowania rozwiązań CAD w branży AEC i w systemach wspierających produkcję.

Spotkanie potrwa dwie godziny. Gwoździem programu będzie trwająca 60 minut sesja główna, w czasie której przedstawione zostaną najważniejsze nowe funkcje systemu: tworzenie i edycja CAD, rysunki BIM, CAD w chmurze, CAD mobilny i narzędzia mechaniczne. Oprócz tego planowane są trzy półgodzinne, bardziej szczegółowe seminaria poświęcone poszczególnym zagadnieniom.

Konferencja planowana jest na 7 kwietnia br. Zgłoszenie udziału w konferencji poprzez rejestrację zapewnia nie tylko możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu na żywo, lecz dzięki funkcji odtwarzania zarejestrowanej sesji pozwoli również obejrzeć całą konferencję później.

Więcej informacji na temat spotkania i odpowiedni formularz rejestracyjny można znaleźć w serwisie organizatora.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl
Edgecam. Wieloosiowe toczenie CNC
Przemysław Kochan

Cena: 129.00 zł
Promocja: 38.90
kup na helion.pl