Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 01.04.2022 09:14 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

CAMdivision w Kielcach

CAMdivision zaprasza do udziału w targach Stom-Tool i odwiedzenia swojego stoiska.

Spółka, jak zawsze przy takich okazjach, zaprezentuje należące do jej oferty najnowsze rozwiązania CAx i PLM, a także umożliwi spotkanie ze swoimi specjalistami, którzy chętnie doradzą zainteresowanym i podzielą się swoimi doświadczeniami z wdrażania i stosowania specjalistycznego oprogramowania technicznego. Stoisko CAMdivision znajdzie się w hali C i będzie oznaczone numerem 5.

XV Targi Obróbki Metali, Obrabiarek i Narzędzi odbywają się w Kielcach w dniach od 5 do 7 kwietnia br. ramach tegorocznej Przemysłowej Wiosny, która – oprócz samego Stom-Toolu – obejmuje szereg wydarzeń wystawienniczych i imprez poświęconych różnym aspektom i technikom wytwarzania.

Więcej informacji o targach dostępnych jest na stronach organizatora. Szczegóły nt. oferty CAMdivision należy szukać w jej serwisie WWW.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

EDGECAM. Frezowanie CNC 3-osiowe
Przemysław Kochan

Cena: 149.00 zł
Promocja: 96.85
kup na helion.pl
AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl