Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 04.01.2022 09:09 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

3Dexperience World 2022

Już za miesiąc odbędzie się kolejna edycja 3Dexperience World. W Atlancie i w... internecie.

Czterodniowe wydarzenie jak co roku ma ambicję zgromadzić projektantów, inżynierów, przedsiębiorców i przedstawicieli biznesu, dla których ma być okazją do spotkań, nauki, dzielenia się wiedzą i wymiany doświadczeń związanych z portfolio rozwiązań 3Dexperience Works i wykorzystywaniem oprogramowania SolidWorks.

W tym roku wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy, co oznacza, że będzie można w nim uczestniczyć na miejscu lub zdalnie, korzystając z prowadzonych na żywo sesji online lub odtwarzając je w późniejszym terminie. Tak czy inaczej impreza zapowiada się interesująco i w jakiejś formie z pewnością warto wziąć w niej udział.

Konferencja 3Dexperience World 2022 planowana jest na 6-9 lutego br. w Atlancie. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na poświęconych mu stronach.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.