Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 15.11.2021 09:44 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Promocja na kursy

Helion postanowił przewietrzyć serwery ze swoimi kursami wideo, co oznacza, że dostępne w ofercie księgarni tytuły można kupić ze sporymi rabatami.

Zniżki sięgają aż 60% cen wyjściowych, a w przypadku kursów dotyczących rozwiązań CAD niemal wszystkie pozycje objęte są maksymalnym rabatem. Za 40-50% standardowego kosztu można zatem wzbogacić swoją wirtualną biblioteczkę o kilka cennych nabytków poświęconych rozwiązaniom AutoCAD i Archicad.

Promocja obowiązywać będzie do 17 listopada br. i nie łączy się ze zniżką w postaci kuponu rabatowego ani z wirtualną kasą.

Kursy objęte promocją można znaleźć na stronie księgarni internetowej Helion, ten sam zestaw, ale wzbogacony o najnowsze (ale nieco droższe) pozycje dostępny jest w serwisie Videopoint.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.