Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 14.09.2021 08:15 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

CADMAT 2022

Spółka MAT zaprasza na swoją coroczną konferencję, która w tym roku ponownie odbędzie się online.

CADMAT to jedno z największych spotkań branży projektowej w Polsce, które w tym roku ponownie przybierze formę wirtualnej konferencji i będzie trwało aż 4 dni. Organizatorzy jak co roku przedstawią nowości ze świata CAD/CAM/CAE/BIM oraz pokażą, jak projektować sprawniej i szybciej przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań Autodesku dla branży architektoniczno-budowlanej AEC oraz mechanicznej MFG. Opowiedzą też o najczęściej spotykanych problemach w codziennej pracy biur projektowych i pomogą je rozwiązać.

W spotkaniu co roku biorą udział architekci, konstruktorzy, instalatorzy, mechanicy, inżynierowie ds. infrastruktury wodno-lądowej, deweloperzy, inwestorzy oraz osoby zainteresowane tematyką CAD/BIM. Uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami CAD/BIM, wziąć udział w konkursach online oraz loterii firmy 3Dconnexion z atrakcyjnymi nagrodami oraz uzyskać dostęp do nagrań wideo z wydarzenia.

Spotkanie odbędzie się w dniach 5-8 października br. Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest jedynie rejestracja. Więcej informacji na temat spotkania można znaleźć w serwisie firmy MAT.

Serwis CAD.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 31.85
kup na helion.pl
Edgecam. Wieloosiowe toczenie CNC
Przemysław Kochan

Cena: 129.00 zł
Promocja: 38.90
kup na helion.pl