Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 16.07.2021 09:25 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Dni Otwarte CadXperta

W związku z otwarciem nowego showroomu z drukarkami 3D firma CadXpert zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się pod koniec miesiąca w Krakowie.

Podczas Dni Otwartych w nowym Salonie Druku 3D firmy CadXpert w Krakowie będzie można obejrzeć z bliska ponad 12 różnych modeli drukarek 3D w tym nowości 2021 roku: wielkoformatowe urządzenie FDM Stratasys F770 oraz Formlabs Fuse 1 wykorzystujące technologię SLS, a ponadtoprodukcyjne drukarki 3D, urządzenia desktopowe i wielofunkcyjne skanery 3D.

„Na jednym poziomie umieściliśmy produkcyjne i typowo przemysłowe drukarki 3D” – wyjaśnia Michał Bryda-Przybyszewski, specjalista ds. marketingu w CadXpert – „takie jak: Stratasys Fortus 450mc, Stratasys F770 i Stratasys F123 Series. W parku maszynowym znajdziemy również drukarkę 3D Formlabs Fuse 1 wraz ze stacją do separacji proszku Fuse Sift. Na drugim piętrze naszego showroomu przygotowaliśmy ekspozycję desktopowych drukarek 3D. Będzie tu można zobaczyć m.in. drukarki 3D Formlabs Form 3 oraz wielkoformatową Form 3L, a także drukarki 3D MakerBot z serii Method. A do tego skanery 3D marki Shining 3D, DOF i Faro Focus. Oprócz maszyn i urządzeń będzie można zapoznać się z przykładowymi wydrukami, które obrazują potencjał technologiczny drukarek oraz możliwości materiałów do druku”.

Salon Druku 3D znajduje się w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23. Odwiedziny są możliwe między 26 a 31 lipca br. w godzinach od 8:00 do 19:00 (od poniedziałku do piątku) lub od 8:00 do 15:00 (w sobotę).

W ramach Dni Otwartych można umówić się na indywidualne spotkanie z przedstawicielem firmy lub wziąć udział w oprowadzaniu grupowym. Podczas zwiedzania we wtorek i w czwartek o godz. 11:00 zostanie zaprezentowana praca z drukarką 3D Formlabs Fuse 1 oraz urządzeniem do separacji proszku Fuse Sift.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne związane z pandemią covid-19 organizator prosi o rejestrowanie swojej wizyty poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia.

Więcej szczegółów i odpowiedni formularz rejestracyjny można znaleźć w serwisie CadXperta.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.