Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 15.07.2021 10:34 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Platforma Synergy

IronCAD poinformował niedawno o udostępnieniu wspomagającej współpracę chmurowej platformy Synergy.

Rozwiązanie ma wspierać komunikację i wymianę danych pomiędzy zespołami projektowymi i sprzedażowymi, a także ich klientami, pomagając im przechowywać, konfigurować, udostępniać, wersjonować i przeglądać dane projektowe, a także odpowiednio nimi zarządzać w jednym miejscu. Synergy ma ułatwiać i przyspieszać pracę oraz zwiększać jej zwinność w środowiskach rozproszonych, a wszystko to w sposób bezpieczny i przy zachowaniu pełnej kontroli nad dostępem do przechowywanych w chmurze danych.

Każda firma korzystająca z platformy będzie miała do dyspozycji 10 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej, a także dostęp do wspomagającego pracę zespołów sprzedażowych, klientów i dostawców narzędzia Synergy Configurator, za pomocą którego można łatwo i szybko konfigurować produkty i udostępniać koncepcje projektowe. Z informacji, do których udało nam się dotrzeć, wynika, że platforma Synergy przeznaczona jest głównie dla użytkowników oprogramowania IronCAD, rozwiązanie radzi sobie jednak z różnymi typami plików, więc osoby wykorzystujące inne aplikacje również powinny być w stanie zrobić z niej użytek.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć w serwisie firmy.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.