Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 02.06.2021 08:15 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Simcenter Studio

Przedsiębiorstwo Siemens Digital Industries Software zapowiedziało wydanie oprogramowania Simcenter™ Studio.

Simcenter Studio to aplikacja webowa, która ma ułatwiać i przyspieszać opracowywanie lepszej i bardziej optymalnej architektury systemowej, przez co projektowanie produktów ma być szybsze i wydajniejsze, a końcowy efekt lepszy. Dzięki zastosowaniu sztucznej inteligencji i symulacji systemowej rozwiązanie umożliwia przeszukiwanie tysięcy rozmaitych możliwości i sprawne wyłanianie najlepszych.

Oprogramowanie wchodzące w skład portfolio Xcelerator ma znaleźć zastosowanie do projektowania architektury złożonych systemów w takich gałęziach przemysłu jak branża motoryzacyjna, lotnicza i kosmiczna oraz przemysł ciężki.

Więcej informacji na temat rozwiązania można znaleźć w serwisie Siemensa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.