Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 31.03.2021 07:15 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Siemens „w” Hanowerze

Firma Siemens Digital Industries Software zaprasza do udziału w wirtualnych targach hanowerskich, które odbędą się w połowie kwietnia br.

Przedsiębiorstwo zamierza odpowiedzieć na pytania, jak dane mogą pomóc szybko i wydajnie sprostać ciągle zmieniającym się wymaganiom oraz jak digitalizacja i automatyzacja mogą wspierać procesy wytwórcze w oparciu o właściwe wykorzystanie gromadzonych danych. Chce także zaprezentować swoją ofertę w środowisku 3D. wykorzystując w tym celu Digital Enterprise Virtual Experience. Motto akcji brzmi: „Infinite opportunities from infinite data”.

Sama impreza Hannover Messe 2021 odbędzie się w dniach 12-16 kwietnia br., a Digital Enterprise Virtual Experience firmy Siemens będzie można „odwiedzić” w dniach 13-15 kwietnia.

Na stronach przedsiębiorstwa dostępne są dodatkowe informacje na ten temat oraz odpowiedni formularz rejestracyjny dla zainteresowanych.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.