Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 13.01.2021 20:07 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

AutoCAD 2020 – kurs wideo

Na stronie księgarni Helion.pl pojawił się niedawno nowy kurs wideo poświęcony oprogramowaniu AutoCAD 2020.

„AutoCAD 2020. Kurs video. Podstawy zastosowania programu w architekturze i budownictwie” – bo tak brzmi pełen tytuł kursu – ma wprowadzić użytkownika w podstawowe zagadnienia związane z projektowaniem w środowisku Autodesku, przedstawić mu niezbędne narzędzia i umożliwić rozpoczęcie samodzielnej pracy nad własnymi projektami. W jego ramach od początku tworzy się projekt domu jednorodzinnego, od lokalizacji na działce i wstępnych założeń, poprzez rysowanie rzutów i tworzenie przekrojów, po umieszczenie projektu na arkuszach i wydruk.

Trwający ponad osiem godzin kurs jest przeznaczony dla początkujących, a także osób na średnim poziomie zaawansowania, pragnących się dowiedzieć, jak efektywnie zoptymalizować pracę nad projektami. Według zapewnień wydawnictwa, dysponując wiedzą nabytą podczas kursu, użytkownik będzie mógł z powodzeniem podjąć pracę w dowolnym biurze projektowym, w którym do projektowania wykorzystuje się środowisko AutoCAD 2020.

Na koniec jeszcze jedna dobra informacja: w ramach trwającej do 18 stycznia br. w Helionie promocji wszystkie kursy wideo, w tym również opisywany tutaj, można kupić nawet do 70% taniej. „AutoCAD 2020. Kurs video. Podstawy zastosowania programu w architekturze i budownictwie” dostępny jest zatem za niespełna 50 zł (zamiast standardowych 120).

Więcej informacji na temat kursu można znaleźć w księgarni internetowej Helion.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.