Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 11.01.2021 10:14 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

3Dexperience World 2021

Dassault Systèmes zaprasza na organizowaną w tym roku całkowicie zdalnie konferencję 3Dexperience World.

Będzie to pierwszy raz, gdy gromadząca fanów rozwiązań Dassault Systèmes (a wcześniej: SolidWorks) z całego świata konferencja odbędzie się online, zamiast – jak miało to miejsce do tej pory – w którym z dużych ośrodków miejskich Stanów Zjednoczonych. Tegoroczne wydarzenie będzie szczególne również z innego powodu, ponieważ ma być całkowicie bezpłatne dla uczestników, wśród których jak zawsze „spotkać” będzie można projektantów, inżynierów, wytwórców i przedsiębiorców z niemal wszystkich zakątków Ziemi.

W programie jak co roku znajdą się sesje ogólne, sesje tematyczne, spotkania, warsztaty i prezentacje poświęcone różnym tematom, wydarzenie będzie też okazją do zdobycia certyfikatów potwierdzających znajomość środowisk SolidWorks i 3Dexperience. Z pewnością będzie też można zapoznać się z ciekawymi postaciami z branży i poznać interesujące zastosowania rozwiązań DS w najrozmaitszych branżach i dziedzinach przemysłu.

Szczegółowy plan trwającej od 8 do 11 lutego br. imprezy można znaleźć na jej stronach WWW, na których dostępny jest też odpowiedni formularz rejestracyjny.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.