Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 19.11.2020 10:12 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

20 lat 3Dconnexion

W tym roku firma 3Dconnexion obchodzi 20-lecie pomyślnej działalności w Europie Wschodniej.

W roku 1993 na promie kosmicznym Columbia po raz pierwszy zastosowano system sterowania 3D do obsługi ramienia robota w przestrzeni kosmicznej, który dał początek pierwszej na świecie myszy 3D, znanej obecnie jako SpaceMouse®. Dziś produkty firmy 3Dconnexion to profesjonalne urządzenia peryferyjne, znane z eleganckiej estetyki i trwałości, zapewniające dużą wydajność i precyzję oraz umożliwiające wygodną i ergonomiczną pracę.

Właśnie w początkach lat 90. ubiegłego wieku założone zostało 3Dconnexion, które opatentowało zastosowany w urządzeniach SpaceMouse unikatowy czujnik z technologią sześciu stopni swobody ruchu, umożliwiający płynne i intuicyjne manipulowanie obiektami trójwymiarowymi. Sprawą kluczową było opracowanie rozwiązań, które zapewniają większą wydajność, większą precyzję i większy komfort pracy projektantów i inżynierów, na pierwszym miejscu natomiast firma zawsze stawiała najwyższą ergonomię.

W roku 2000 powstała filia 3Dconnexion w Polsce – lokalne biuro obejmujące swoją działalnością ponad 20 krajów i współpracujące z ponad 250 dystrybutorami i resellerami w regionie. Od Czech po Syberię: produkty SpaceMouse i CadMouse to dziś cenione narzędzia pracy projektantów i inżynierów z różnych branż, takich jak przemysł motoryzacyjny i maszynowy, poprzez sektor medyczny, animację komputerową i architekturę.

Wśród firm z Europy Środkowo-Wschodniej korzystających na co dzień z rozwiązań 3Dconnexion są m.in.: Skoda Auto, General Electric, Pratt&Whitney, Man, ABB, Ceska Zbrojovka, Tatra, Mercedes, Volvo, Porsche Engineering, IKEA, Bosch, Boeing, Airbus, Continental.

„Jestem bardzo dumny z tego, co osiągnęliśmy w ciągu ostatnich 20 lat”, mówi Mieczysław Trzciński, dyrektor handlowy w 3Dconnexion. „Przez cały ten czas koncentrowaliśmy się na innowacjach, badaniach i rozwoju oraz inwestycjach, a co najważniejsze, na budowaniu głębokich i opartych na zaufaniu relacji z naszymi partnerami i klientami. Nasi współpracownicy wierzą, że produkty, które codziennie wprowadzamy na rynek, są wartościowe i godne zaufania, a my jesteśmy wdzięczni za ich wsparcie”.

„Udało się również stworzyć utalentowany i zaangażowany zespół, który przyczynił się do naszego sukcesu”, dodaje Trzciński z dumą. „Z ufnością patrzymy w przyszłość i wierzymy, że ciągle będziemy dostarczać wszystkich projektantów i inżynierów w Europie Wschodniej produkty i usługi najwyższej jakości”.

Z okazji 20-lecia polskiego oddziału 3Dconnexion przygotowało specjalną ofertę na produkty SpaceMouse i CadMouse. Wszystkie modele profesjonalne dostępne są teraz z 20% rabatem. Promocja dostępna jest w sklepie internetowym 3Dconnexion do 2 grudnia br.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.