Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 13.10.2020 06:48 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Metodycznie o... Inventorze

Helion zapowiedział kolejną książkę autorstwa Andrzeja Jaskulskiego. Tym razem chodzi o podręcznik prezentujący środowisko Inventor i Fusion 360.

„Autodesk Inventor Professional 2021 PL / 2021+ / Fusion 360. Metodyka projektowania” to publikacja mająca przybliżyć możliwości i metodykę używania wspomnianych rozwiązań Autodesku, a także rozwinąć posiadane umiejętności w oparciu o właściwą metodykę zastosowania narzędzi oraz ich efektywne wykorzystanie i z myślą o tworzeniu adaptacyjnych, parametrycznych projektów 3D.

Autorem podręcznika jest Andrzej Jaskulski – profesor Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego, osoba o ogromnym doświadczeniu w pracy na kierowniczych stanowiskach technicznych w przemyśle oraz w kształceniu studentów i uczestników kursów CAD. Dzięki temu książka sprawdzi się zarówno w przypadku samodzielnej nauki, jak i zajęć uniwersyteckich czy przygotowania do egzaminów certyfikacyjnych firmy Autodesk.

Licząca ponad 1200 stron publikacja dostępna będzie w formie drukowanej (w twardej okładce) oraz elektronicznej. Realizacja zamówień rozpocznie się za dwa tygodnie (27 października br.), a książka będzie docelowo kosztować 199 zł; w tej chwili w ramach przedsprzedaży można ją nabyć za nieco ponad 179 (promocja dotyczy obecnie wyłącznie wersji papierowej).

Szczegóły na temat publikacji można poznać na stronie internetowej księgarni Helion, gdzie można oczywiście również zamówić książkę.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.