Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 15.09.2020 07:00 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Cyfrowe targi DS

Dassault Systèmes zaprasza na wirtualne wydarzenie „Connected Industry”.

Przedsiębiorstwa produkcyjne ze wszystkich branż stoją dziś przed licznymi wyzwaniami: Jak zapewnić ciągłość działalności? Jaką rolę odgrywa w branży cyfryzacja? Jak można wirtualnie odwzorować sieci tworzenia wartości? Na te i inne pytania w dniach 22 i 23 września br. ma zamiar odpowieć firma Dassault Systèmes w trakcie wirtualnego wydarzenia „Connected Industry”. Spotkanie online jest skierowane do decydentów i zainteresowanych stron ze wszystkich branż w całej Europie, zainteresowanych wdrożeniem rewolucyjnych modeli biznesowych.

Głównym tematem wydarzenia jest idea platformy: dzięki sieciowemu tworzeniu wartości można szybko i skutecznie wdrażać innowacje nawet w czasach kryzysu, budując podstawy długotrwałego sukcesu przedsiębiorstwa. Podczas dwudniowego wydarzenia Dassault Systèmes skoncentruje się na trzech tematach – pracy zespołowej, zwinnych innowacjach i transformacji cyfrowej – aby podkreślić, że postęp jutra może stać się rzeczywistością już dziś.

Wydarzenie odbędzie się w formie wirtualnego zobrazowania prawdziwej prezentacji targowej. Uczestnicy będą mieli możliwość nie tylko uzyskania informacji w drodze licznych prezentacji, ale także zapoznają się „na żywo” z ofertą rozwiązań Dassault Systèmes podczas zwiedzania cyfrowych eksponatów – z własnego biura lub z domu.

W programie wirtualnego wydarzenia „Connected Industry” znalazły się także:

  • wirtualna demonstracja z branży lotniczej na temat zwinnego rozwoju innowacji: w zaledwie 84 dni od wstępnej koncepcji do w pełni funkcjonalnego prototypu,
  • prezentacje znanych klientów, takich jak B. Braun, CLAAS czy Reactive Robotics,
  • roundtables na żywo: eksperci z różnych branż omówią nowe podejścia, na przykład do modelowania w inżynierii systemów lub PLM, co umożliwia platforma 3Dexperience,
  • sesje równoległe z udziałem ekspertów i partnerów Dassault Systèmes – Cenit, Desys, Coffee, DPS Software czy Technia.

Dalsze informacje na temat wydarzenia Dassault Systèmes „Connected Industry” są już dostępne online. W sieci można również znaleźć program spotkania, a także odpowiedni formularz rejestracyjny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

AutoCAD 2021 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 44.90 zł
Promocja: 31.43
kup na helion.pl
3ds Max 2010. Biblia
Kelly L. Murdock

Cena: 199.00 zł
Promocja: 129.35
kup na helion.pl
Blender. Podstawy modelowania
Bogdan Bociek

Cena: 39.00 zł
kup na helion.pl