Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 10.08.2020 16:13 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

CADMAT 2021

Spółka MAT zaprasza na trzynaste już – tym razem wirtualne – wydarzenie CADMAT.

CADMAT to jedno z największych w Polsce spotkań dla branży projektowej, które w tym roku przyjmie formę trwającej aż trzy dni wirtualnej konferencji. W wydarzeniu każdego roku uczestniczą architekci, konstruktorzy, instalatorzy, mechanicy, inżynierowie ds. infrastruktury wodno-lądowej, deweloperzy, inwestorzy oraz osoby zainteresowane tematyką CAD/BIM.

Udział w spotkaniu ma być okazją, aby poznać nowinki technologiczne dla branży projektowej i najnowsze funkcje programów firmy Autodesk (w tym Revit, Inventor, Inventor Nastran, Fusion 360, Plant 3D, Civil 3D, Vault i Navisworks), poznać najnowsze możliwości oprogramowania MagiCAD, wziąć udział w panelu dyskusyjnym poświęconym rozwiązaniom BIM oraz dowiedzieć się, jak skutecznie realizować projekty BIM w czasach pracy zdalnej.

Konferencja ma być również okazją do zapoznania się z nowoczesnym sprzętem przydatnym w biurze projektowym (takim jak stacje robocze mobilne i stacjonarne, plotery, HP DaaS czy rozwiązania VR), wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach z ekspertami CAD, poznania sposobów wdrożenia technologii BIM w swojej firmie i wykorzystania jej w efektywnej pracy swojego zespołu, jak również uczestnictwa w przeprowadzonych online konkursach z atrakcyjnymi nagrodami.

13., w pełni wirtualna edycja spotkania odbędzie się w dniach od 23 do 25 września 2020 roku. Organizatorem konferencji jest firma MAT, a głównymi współorganizatorami Autodesk, HP i Intel. Serwis CAD.pl jest patronem medialnym imprezy.

Szczegółowy program spotkania można znaleźć na stronach przedsiębiorstwa MAT.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

AutoCAD 2022 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 49.00 zł
Promocja: 34.30
kup na helion.pl
EDGECAM. Frezowanie CNC 3-osiowe
Przemysław Kochan

Cena: 149.00 zł
Promocja: 104.30
kup na helion.pl