Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 29.06.2020 13:25 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Close'n'air 2020

Nie samym CAD-em człowiek żyje, dlatego CAMdivision zaprasza na bezpłatny... koncert Close'n'air 2020: Waiting for The Cure.

Z powodu pandemii odwołano wszystkie imprezy masowe, również tegoroczny Open’er Festival, podczas którego jako headliner 4 lipca miała zagrać legendarna grupa The Cure. Co więcej, miał to być jedyny festiwalowy koncert zespołu w Europie. Mimo to muzyka „Lekarstwa” zabrzmi w najbliższą w planowanym terminie!

Podczas niezwykłego koncertu online wybrzmi 12 legendarnych kawałków The Cure w wykonaniu polskiej formacji Mariage. W dniu i z okazji 40. urodzin Roberta Smitha w 1999 Mariage zagrało w jednym z polskich klubów wspaniały koncert. Grupa zrobi to również w najbliższą sobotę!

Nie będzie to koncert z domowego zacisza muzyków czy kameralnego studia, lecz wydarzenie online z pełnym, festiwalowym rozmachem. Pełnowymiarowa scena ustawiona na brzegu morza, wysokiej jakości nagłośnienie oraz oświetlenie. I klimat rodem z koncertów The Cure.

Bezpłatny koncert będzie streamingowany na żywo. Więcej informacji na temat imprezy można znaleźć na profilu firmy CAMdivision w serwisie Facebook.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.

3D CAD i Autodesk 123D. Modele 3D, wycinanie laserowe i własnoręczne wytwarzanie
Jesse Harrington Au, Emily Gertz

Cena: 39.90 zł
Promocja: 25.93
kup na helion.pl
AutoCAD 2020 PL. Pierwsze kroki
Andrzej Pikoń

Cena: 39.90 zł
Promocja: 25.93
kup na helion.pl
Edgecam. Wieloosiowe toczenie CNC
Przemysław Kochan

Cena: 129.00 zł
Promocja: 83.85
kup na helion.pl