Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 14.05.2020 07:21 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Nowy podręcznik do SW

Na stronie firmy CADvantage pojawiła się informacja o wydaniu książki opisującej tajniki obsługi nowej wersji środowiska SolidWorks.

Podręcznik „SolidWorks 2020” napisany przez Pawła Kęskę nosi podtytuł „Modelowanie części, złożenia i rysunki”, który najlepiej opisuje merytoryczną zawartość książki przeznaczonej do samodzielnej nauki używania programu zarówno przez osoby początkujące, jak i zaawansowane. Tematyka podręcznika oprócz wspomnianych zagadnień obejmuje też projektowanie konstrukcji spawanych części z arkuszy blach, a także zaawansowane modelowanie i modelowanie powierzchniowe.

Zawierający szereg praktycznych porad podręcznik został wydany w kolorze, składa się z ponad 650 stron i jest dostępny wyłącznie w formie elektronicznej (w formacie PDF) za 89 zł na internetowej stronie CADvantage, na której dostępne są również pozostałe szczegóły na jego temat.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.