Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 07.05.2020 08:00 | brak komentarzy
Dodał: Łukasz Suma

Licencje startowe ZWCAD

Spółka Szansa poinformowała o uruchomieniu promocji, mającej pomóc przedsiębiorcom zmagającym się ze skutkami trwającej pandemii.

W odpowiedzi na panującą sytuację firma umożliwia odroczenie większej części opłat za oprogramowanie ZWCAD 2020 o około trzy miesiące i dodaje bezpłatną aktualizację do wersji 2021. Oznacza to, że w pełni funkcjonalne rozwiązanie CAD można otrzymać już za niespełna 300 zł, a pozostały koszt (co najmniej 1500 zł) uiścić przed upływem ważności licencji startowej i korzystać z niej bezterminowo.

Ponadto dzięki zakupowi oprogramowania ZWCAD 2020 w ramach oferty pomocowej można zupełnie za darmo otrzymać aktualizację do wersji 2021. Jest to możliwe w ramach innej, przedłużonej do końca bieżącego miesiąca promocji, ponieważ wspomniane oferty się nie wykluczają.

Szczegółowe informacje dotyczące kosztów poszczególnych wersji rozwiązania można znaleźć w zamieszczonej poniżej tabeli.

Pozostałe dane na temat promocji są dostępne w serwisie internetowym firmy Szansa.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.