Korzystamy z cookies, więcej informacji »
Dodano: 08.05.2020 10:19 | brak komentarzy

Gemini Cad X20

Na rynku pojawiła się nowa wersja systemu do konstrukcji i stopniowania odzieży oraz tapicerki meblowej.

Gemini Cad to nie tylko konstrukcja, stopniowanie i układy kroju, lecz również cały system powiązanych narzędzi i aplikacji, które pozwalają przygotować konstrukcję seryjną, jak i miarową w różnych opcjach.

Za pomocą narzędzia Style Selector w salonie lub pracowni można pokazać i zaproponować klientowi produkt, a także skorzystać z możliwości konfigurowania przez klienta dodatków i szczegółów. Skonfigurowany i zamówiony produkt jest natychmiast widoczny w biurze projektowym i na krojowni.

Wszystkie opracowane modele, wygenerowane zamówienia oraz wiele innych informacji dostępne są z każdego miejsca na ziemi poprzez chmurę APogy, dzięki czemu praca zdalna nie stanowi już problemu.

Oprogramowanie ułatwia projektowanie odzieży spersonalizowanej, takiej jak np. odzież sportowa lub reklamowa. Używając narzędzia Gemini Pattern Designer z dodatkiem AutomART, można opracować szablony z naniesioną i wystopniowaną grafiką. Szablony zostaną ułożone w wydajny układ kroju za pomocą programu Gemini Nest Expert i zapisane w postaci plików w formacie umożliwiającym jego rozkrój oraz w formacie umożliwiającym wydruk grafiki na papierze transferowym lub bezpośrednio na materiale.

Zadrukowany materiał trafia na tradycyjny kater lub laser z systemem Gemini VisionCut, gdzie nawet przy skoszonym materiale i bez udziału człowieka wykrojone zostaną zadrukowane elementy. Ponadto można skorzystać z możliwości wygenerowania w systemie Gemini Cad dokumentacji technicznej dla szwalni, dzięki czemu gotowy produkt będzie możliwy do odbioru przez klienta w tym samym dniu.

Film prezentujący możliwości nowej wersji systemu można zobaczyć w serwisie YouTube.

Więcej informacji na temat rozwiązania Gemini Cad można znaleźć na stronach firmy ProfiCAD, będącej polskim dystrybutorem systemu, a także w serwisie poświęconym programowi.

Dodaj komentarz
Żeby móc dodawać komentarze musisz być zalogowany.
Komentarze
Brak komentarzy.
Newsletter
Prosto na email będziesz otrzymywać między innymi
  • oferty pracy
  • zniżki na książki
  • najnowsze publikacje
AutoCAD cz. I

AutoCAD - kurs dla początkujących

 

Pierwszy z kursów przeznaczony jest dla osób rozpoczynających pracę w środowisku AutoCAD.
Omówiona została filozofia pracy z programem AutoCAD, wygląd głównego okna aplikacji oraz dopasowanie programu do własnych potrzeb.

Kolejne podrozdziały poświęcone są zagadnieniom rysowania i modyfikowania obiektów (linie, multilinie, okrąg, prostokąt wielobok, splajn). Zostały również omówione zasady pracy z warstwami, blokami oraz wymiarowanie. Ostatnie rozdziały kursu podstawowego omawiają zasady drukowania.